Nabízíme Tepelná čerpadla nejen pro bytové domy.

Tepelné čerpadlo vzduch voda Vám přinese 50% až 60% snížení nákladů na topení


Certifikace

Finančně podporujeme:

  • Nadační fond Českého rozhlasu Světluška (pomoc nevidomým)
  • Greenpeace (ekologická organizace)
  • Care Česká republika (humanitární pomoc)

Firma Styrola a.s. byla založena akcionáři v roce 2007. Původně za účelem výroby a distribuce polystyrénu určenému k zateplení budov. Od tohoto záměru bylo posléze upuštěno, ale záměr firmy – podílet se na šetření energií a tímto dávat lidem možnost dosáhnout co největších úspor v oblasti tepla – zůstala zachována. Námi dodávaná a instalovaná tepelná čerpadla Vám přinesou 50% až 60% úsporu na topení.

Zateplené panelové domy začaly snižovat odběry tepelné energie, což přineslo první úspory obyvatelům těchto panelových domů k nemilému překvapení dodavatelů tepla. Ti se s tímto vyrovnali po svém a nastalo období dorovnávání cen za GJ. Všichni jsme se dostali do bludného kruhu stejného jako to vidíme u šetření spotřeby pitné vody.

Naštěstí současně technologická vyspělost firem vyrábějící tepelná čerpadla dosáhla ke zrodu tepelného čerpadla umístěného uvnitř budovy o postačujícím výkonu pro panelové domy. Tímto se otevřela cesta k budování alternatívního způsobu vytápění panelových domů jinak než zažitým klišé a to plynovou kotelnou.

Tato cesta se stala hlavním nosným programem naší firmy. Tomuto cíli je podřízeno vše. Od dodávky německého výrobce u kterého nelze pochybovat o kvalitě produktu, přes zkušeného projektanta v oblasti projektování tepelných čerpadel pro panelové domy až po kvalifikované zaměstnance naší společnosti tvoříme jednotný tým, který je vám zárukou vaší spokojenosti s vybranou cestou úspor vaší peněženky.

Nabízíme také našim zákazníkům plnou servisní službu i po skončení záruk vyplývající ze zákonů. Jsme připraveni odpovědět na jakýkoliv dotaz a reagovat do 24 hod.